advertise

درباره ما

هولدینگ آیریک تجهیز کسری(آیتک) از سال ۱۳۹۷ در زمینه نوآوری و تولید تجهیزات پزشکی، لیزری، صنعت و اولتراسونیک بنا نهاده شد. این شرکت با بهره مندی از نیروی علم و فن متخصص، فعالیت خود را در راستای تجهیزات پزشکی (حوزه زیبایی و لاغری) ادامه داد و از پیشتازان این عرصه قرار گرفته است.

 این شرکت از تخصص خود در زمینه تولید، نصب و راه اندازی، سرویس و نگهداری، تعمیر و خدمات تجهیزات پزشکی پیشرفته ی حوزه زیبایی و لاغری استفاده کرده است. همچنین مفتخریم، در کوتاه ترین زمان، قطعات یدک و نرم افزاری مورد نیاز مشتریان خود را تامین کرده و در عین حال با در اختیار داشتن تیم فروش زبده، امکان معرفی و انتقال تازه های تجهیزات پزشکی را در اختیار مراکز و پزشکان قرار دهیم.

ارائه خدمات و پشتیبان به مراکز پزشکی سراسر کشور، شاهد مبرهنی بر توانمندی و تخصص این شرکت است که به پشتوانه ی سالها تحقیق و تجربه در زمینه تجهیزات پزشکی روز دنیا بر این مهم دست یافته است.

این هولدینگ دانش بنیان با سابقه فعالیت در صنعت زیبایی، توانسته است با بهره گیری از خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات و ابزارهای حرفه ای به روز دنیا، موجب تحول عظیم و نوین در هنر استایلینگ شود.
استفاده از بهترین تجهیزات، به همراه تکریم مشتریان و همچنین ارائه خدمات سریع، رمز خوش درخشیدن این شرکت در حیطه کاری خود است.